Врегулювання спорів
Супровід судових справ у цивільних, господарських та адміністративних судах, претензійна робота.

Юридична компанія MENTE надає послуги з врегулювання спорів різного роду та ступеня складності. Провідні юристи фірми здійснюють ефективне представництво клієнтів на всіх стадіях процесу врегулювання спорів – від медіації до судового розгляду та стадії виконання судових рішень. Ми представляємо інтереси наших клієнтів в місцевих загальних судах, господарських судах, адміністративних судах усіх інстанцій.

Адвокати та юристи практики з врегулювання спорів набули великого практичного досвіду в спорах, які виникають із земельних відносин, інвестицій в будівництві та операцій з нерухомості, невиконання договірних зобов’язань, у сфері оподаткування.

Гнучкий та індивідуальний підхід до наших клієнтів у кожному окремому випадку дозволяє нам змоделювати подальший розвиток спору та запропонувати найоптимальніший спосіб його врегулювання.

Основні послуги практики

  • консалтинг з питань врегулювання спору;
  • due diligence (юридичний аудит) спору;
  • участь у переговорах, медіація та досудове врегулювання;
  • адміністративне оскарження;
  • представництво в місцевих загальних судах, господарських судах, адміністративних судах усіх інстанцій;
  • супровід справ про банкрутство;
  • зняття арешту у кримінальному чи іншому провадженні;
  • супровід виконавчого провадження.
Керівник
проекту
КЕРУЮЧИЙ ПАРТНЕР АДВОКАТ
Рущак Василь
Провідний експерт у сфері врегулювання спорів у різних галузях. Спеціалізується на земельному праві, будівництві та нерухомості, а також корпоративному праві.
Залишилися запитання чи пропозиції?
Напишіть нам
Запис на зустріч
до юриста
Номер телефону*
Коротко опишіть ваше питання/проблему*

Дякуємо за заявку

Политика конфиденциальности

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Et quod, aut eligendi consequatur iste, eveniet dolorem aperiam cupiditate ad optio fuga neque omnis hic totamvoluptatem repellat deleniti, voluptas dignissimos.